Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Родниківська та Бабанська школи – з оновленими харчоблоками

Переглядів: 501

В останні дні 2020 року Родниківський та Бабанський опорні заклади загальної середньої освіти «під ялинку» отримали чудові подарунки – осучаснені харчоблоки. У ці школи придбано електром’ясорубки, тістоміси, потужні блендери, холодильники, хліборізки, посудомийні машини, конвектомат та електроплити, завезено марміти для холодних, гарячих страв та для ложок.

Голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк особисто оглянула нову техніку, поспілкувалася з поварами та учнями шкіл. Вона зазначила, що на придбання обладнання загалом спрямовано 651 тис. грн з місцевого та обласного бюджетів. Зокрема, для Бабанської ЗОШ придбано матеріалів на суму 439,4 тис. грн, для Родниківської ЗОШ – на 211,6 тис. грн.

«Невідємний і надзвичайно важливий елемент комфортного та ефективного навчального процесу – це повноцінне здорове харчування дітей у школі. Нова техніка в харчоблоках зробить приготування страв більш продуктивним, забезпечить якісне зберігання, очищення та переробку продуктів. Думаю, це також сприятиме розширенню асортименту страв» – зазначила Світлана Волошенюк під час візитів у школи.

 « повернутися до списку новин