Співпраця з ОТГ у сфері соціального захисту

Дата: 31.12.2020 10:57

29 грудня 2020 року відбулася робоча зустріч начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з представниками Дмитрушківської, Ладижинської та Паланської  сільських рад.

Під час зустрічі обговорено питання надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення, подальшої співпраці з територіальними підрозділами соціального захисту сільських рад.

За результатами зустрічі розроблено шляхи співпраці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з громадами в частині фінансування місцевих програм за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету громад.

У разі утворення соціального підрозділу/відділу підписується Угода про взаємодію між ОТГ та управлінням соціального захисту в сфері надання послуг із соціальної підтримки населення Уманського району.

Наразі підписані Угоди про взаємодію між ОТГ та управлінням соціального захисту в сфері надання послуг із соціальної підтримки населення Дмитрушківськоюї, Паланської та Ладижинської сільських рад.

Управління праці та соціального захисту населення Уманської РДА