У Черкасах урочисто відкрили Черкаський обласний драматичний театр

Дата: 10.03.2021 11:46
Кількість переглядів: 402

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко відкрив Черкаський обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка, який добудовували у рамках програми «Велике будівництво». Вперше після пожежі актори виступили на сцені театру в річницю народження Тараса Шевченка.

«Сьогодні дуже символічне відкриття багатостраждального театру.  Ми зробили це завдяки програмі президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», обласній та міській владі, завдяки правильній консолідованій роботі народних депутатів, керівництва театру і низки інших людей, які були в цьому задіяні», – сказав очільник області.

У відкритті драматичного театру взяв участь і міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов, заступник міністра культури, народні депутати України. Також на відкриття театру завітала народна артистка України Ольга Сумська та заслужений артист України Віталій Борисюк.

Актори драматичного театру сьогодні влаштували святкові виступи, презентувавши свої напрацювання.

За інформацією Черкаської ОДА