Ігор Миклащук відвідав Жашківський район

Дата: 11.03.2021 17:17

Новопризначений голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук розпочав знайомство з підвідомчим районом в межах нового адміністративно-територіального формату. Сьогодні, 11 березня, він здійснив візит до колишнього Жашківського району.

Тут ще триває перехідний період реорганізації, завершується передання майна від місцевих органів державної влади до об'єднаних територіальних громад. Власне, про це Ігор Миклащук поспілкувався з головою Жашківської райдержадміністрації Юрієм Барабашем.

Окрім того, Юрій Барабаш розповів про стан справ із соціально-економічним розвитком території. Зокрема, тут ведуться кілька проєктів «Великого будівництва»: будівництво стадіону (футбольного поля із поліуретановим покриттям розміром 60 Х 40 м, легкоатлетичними доріжками, трибунами та освітленням) у Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів та капітальний ремонт (утеплення) фасаду будівлі цієї ж школи. За сприятливих погодних умов роботи відновляться і мають бути завершені в нинішньому році.

У 2020 році здійснено поточний середній ремонт доріг загального користування місцевого значення на ділянках О 240315 Горошків – Кривчунка вартістю 5,4 млн грн та О 240307 Жашків – Сорокотяга вартістю 12 млн грн.

Важливими об’єктами незавершеного будівництва, на які необхідно звернути додаткову увагу, є амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в селах Соколівка, Пугачівка, Червоний Кут та Бузівка.

На Жашківщині сформовано дві об’єднані територіальні громади: Жашківська міська та Баштечківська сільська.

До складу Жашківської ОТГ увійшли м. Жашків, с. Безпечна, с. Бузівка, с. Вільшанка, с. Вороне, с. Житники, с. Зелений Ріг, с. Конела, с. Кривчунка, с. Конельські Хутори, с. Конельська Попівка, с. Леміщиха, с. Литвинівка, с. Марійка, с. Олександрівка, с. Острожани, с. Пугачівка, с. Сорокотяга, с. Сабадаш, с. Скибин, с. Соколівка,  с. Тетерівка, с. Тихий Хутір, с. Хижня, с. Шуляки, селища Адамівка, Одай, Медувата.

Баштечківська ОТГ включила села Баштечки, Павлівка, Королівка, Тинівка, Охматів, Нагірна, селища Костянтинівка, Побійна.

З приводу налагодження ефективної співпраці, реалізації важливих проєктів розвитку, дотримання законності та правопорядку голова Уманської РДА Ігор Миклащук провів розмову з міським головою Жашківської ОТГ Ігорем Цибровським.

Зокрема, голова райдержадміністрації запропонував провести цифрову трансформацію окремих процесів роботи міської ради.

Також в ході робочого візиту Ігор Миклащук поспілкувався з окремими товаровиробниками Жашківщини. Загалом на території колишнього Жашківського району здійснюють свою господарську діяльність більше ста підприємств різних форм власності.