Ігор Миклащук взяв участь в засіданні бюджетної комісії районної ради

Дата: 16.03.2021 17:31

16 березня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики. У ній взяли участь голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук та заступник голови районної ради Богдан Сокур.

На засіданні розглянуто та погоджено низку проєктів рішень, що виносяться на сесію 18 березня.

Зокрема, члени комісії схвалили запропоновані зміни до рішень районної ради від 21.12.2018 року № 37-4/VІІ «Про Районну програму розвитку та забезпечення  функціонування системи оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на період  2019-2021 років»; від 24.12.2020 року №2-1/VІІІ «Про районний бюджет Уманського району на 2021 рік»; від 14.01.2021 №3-6/VІІІ «Про припинення права оперативного управління на громадський будинок Рижавського стаціонарного відділення Територіального центру соціального обслуговування та передачу його в комунальну власність  Ладижинської об’єднаної територіальної громади».

Окрім того, депутати обговорили проєкти двох програм: Програми виготовлення містобудівної та земельної документації території Уманського району на 2021-2022 роки та Програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Уманського району на 2021-2025 роки.