Навести чистоту в районі державні працівники закликають власним прикладом

Дата: 24.04.2021 11:23

Змінивши офіційні костюми на спортивний одяг, озброївшись віниками, лопатами і граблями, голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук та державні службовці 24 квітня вийшли на акцію з прибирання довкілля.

Ентузіасти взялися прибирати ділянки уздовж автотраси Київ-Одеса. Робота – не з найприємніших, адже збирали відходи, які залишили після себе проїжджаючі. Але колектив працював дружно і не лінувався, тож результати проведеного заходу не забарилися – опісля на територію любо глянути.

«Звісно, один день проблем не вирішує, і роботи ще вистачає. Тому райдержадміністрація планує ще неодноразово долучатися до прибирання і закликає підприємства, організації та всіх громадян також займатися благоустроєм, не бути байдужими до території, на якій вони працюють та проживають», – зазначив Ігор Миклащук.

Голова РДА висловив сподівання, що прибрані працівниками райдержадміністрації місця протримаються чистими надовго, що люди цінуватимуть чужу працю і живу природу, дотримуючись принципу «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».