Пам’ятки Буцької громади будуть збережені та примножені
14 травня голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук провів чергову зустріч із головою Буцької селищної ради Сергієм Залізняком щодо питання водного ресурсу річки Гірський Тікич в межах комплексної пам’ятки природи місцевого значення «Буцький каньйон».
На час зустрічі, за інформацією селищного голови, рівень води в річці Гірський Тікич є достатнім. На найближчому засіданні сесії Буцької селищної ради заплановано розгляд та підписання Меморандуму про наміри щодо співпраці між територіальною громадою та ТОВ «Кищенці Фрутс» з вирішення соціально-економічних питань громади.
Окрім того, було розглянуто питання щодо створення двох нових об’єктів природо-заповідного фонду місцевого значення на території Буцької селищної ради: «Буцький ліс» та «Бабунін яр». Це питання, за поданням ДП «Уманське лісове господарство», також планується розглянути на черговій сесії Буцької селищної ради.
Земельні площі, які плануються віднести до територій природно-заповідного фонду, перебувають у постійному користуванні ДП «Уманське лісове господарство». Ще у 2018 році лісівники провели відповідні наукові експертизи із залученням науковців Національного Дендрологічного парку «Софіївка» та Канівського природного заповідника ННЦ «Інститут біології» Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка.