#Велике будівництво: в Умані збудують «спортивний магніт»

Дата: 02.06.2021 11:31

В межах ініціативи Президента України «Велике будівництво» Кабінет Міністрів України затвердив виділення коштів на розвиток спортивної інфраструктури у 2021 році. По всій країні буде збудовано 11 обєктів на загальну суму 800 млн грн. Серед них – і будівництво багатофункціонального спортивного комплексу по вулиці Кизила Андрія, 12 у місті Умань.

Власне, на обєкт в Умані Кабміном було передбачено 83 327 000 грн. Проте після тендерних процедур, проведених Уманською міською радою, сума Договору склала 82 012 747 грн. Стільки запропонував переможець тендеру – ТОВ «МБП-ТЕПЛОМЕРЕЖА».

«Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за таку ініціативу і виділення коштів. Зважаючи на те, що комплекс буде призначений для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом, це стане надзвичайною можливістю для жителів всієї Уманщини», - зазначив голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук.