Ігор Миклащук привітав учнів Дмитрушківського ліцею із закінченням навчального року

Дата: 11.06.2021 16:44

Сьогодні голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Микащук долучився до свята "Останнього дзвоника" у Дмитрушківському ліцеї Дмитрушківської територіальної громади.

Голова РДА звернувся до учнів словами соціолога Ральфа Дарендорфа:

- Коли у відомого європейського інтелектуала ХХ ст. запитали "Чи може держава зробити людину щасливою?", він відповів: "Держава не може зробити людину щасливою. Однак держава повинна створити умови, щоб людина могла реалізувати своє право на щастя".

Україна стикається з величезною кількістю викликів. Однак виклики – це є шанс.

Сьогодні по програмі Президента України #Великебудівництво будуються дороги, реалізуються проєкти розвитку у сферах освіти, медицини та спорту. Успіхів досягають і об'єднані територіальні громади, які завдяки реформі децентралізації отримали більше повноважень та можливостей.

Дорогі українські випускники бажаю, щоб ви реалізували своє право на щастя!

Також Ігор Миклащук подякував команді Дмитрушківського ліцею за успішне завершення навчального року, у який значні корективи внесла пандемія.