#Великебудівництво: амбулаторія в с. Розсішки невдовзі буде відкрита

Дата: 16.07.2021 11:45

У селі Розсішки Уманського району в межах Програми Президента «Велике будівництво» будується амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. 15 липня голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук спільно з першим заступником Христинівського міського голови Володимиром Валюком та архітектором комісійно оглянули об’єкт і вели мову про завершення будівельних робіт.

Перед підрядною організацією ТОВ «Грифон груп» головою РДА поставлено вимогу в найкоротший термін ліквідувати виявлені недоліки. У свою чергу, Христинівська міська рада за умовами проекту виділила 200 тис. грн на благоустрій території, який має бути виконаний до кінця літа. Місцевий сільгоспвиробник Володимир Бойко пообіцяв посприяти в водозабезпеченні амбулаторії.

Завершення робіт по об’єктах «Великого будівництва» знаходиться на особистому контролі голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка, тож Уманська райдержадміністрація, відповідно, щотижнево звітує про виконані роботи.

Зведена амбулаторія забезпечить більш сучасне та комфортне надання медичних послуг місцевим жителям.