Триває капітальний ремонт обходу Канева на автодорозі Н-02

Дата: 29.07.2021 16:58

Продовжуються роботи із капітального ремонту ділянки автодороги Н-02 /М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка на обході міста Канева на ділянці км 519+736 – км 523+336. Про це інформують в САД області.

Влаштовується новий конструктив дорожнього одягу. Для уникнення перезволоження конструкції дорожнього одягу, наразі проводяться роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодний ресайклінг глибиною 30 см із додаванням 4% негашеного вапна та 8% цементу. Негашене вапно вводиться для осушення ґрунту та для забезпечення оптимальної вологості ґрунту, а цемент – для стабілізації робочого шару земляного полотна.

По завершенню цих робіт, влаштовується геоґратка та дренажі для відведення ґрунтових вод. Потім влаштовуються 2 шари щебенево-піщаної суміші обробленої цементом. Пізніше розпочнеться влаштування двох шарів асфальтобетонної суміші. Загальна товщина конструкції дорожнього одягу складатиме майже 1 метр.

Генеральна підрядна організація: ТОВ «Главшляхбуд».

Капітальний ремонт ділянки автодороги Н-02 заплановано завершити цього року, буде відремонтовано 4 км автодороги.

Пресслужба ОДА