Презентація платформи Дія. Цифрова громада

Дата: 03.08.2021 10:03

30 липня Міністерство цифрової трансформації презентувало платформу Дія. Цифрова громада”.

Дана платформа має стати справжнім орієнтиром на шляху регіональної цифровізації, адже містить чіткі інструкції для цифрових лідерів, шаблонні проекти та інформацію про те, як підключити інноваційні інструменти у своїй громаді.

На платформі будуть розміщуватися шаблонні проєкти для заступників по цифровій трансформації (CDTO), а також інструкції щодо підключення інноваційних інструментів у своїй громаді.

Серед спікерів:

• Вадим Бортник, директор Директорату регіональної цифровізації у Міністерстві  цифрової трансформації України;
  • Ілона Постемська, старша координаторка програм у Посольстві Швейцарії в Україні;
  • Сергій Гунько, координатор з цифрової трансформації регіонів швейцарсько-української Програми EGAP.

Платформа запускається Міністерством цифрової трансформації за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.