Реалізація проєкту Великого будівництва у селищі Маньківка

Дата: 11.08.2021 14:51

Метою програми Президента України “Велике будівництво” є масштабна розбудова якісної інфраструктури України, яка заснована на принципах енергоефективності та високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

Одним із проєктів Великого будівництва, що реалізується на території Уманського району є масштабний проєкт термомодернізації Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. У рамках проєкту передбачено капітальний ремонт з утепленням фасаду, заміну віконних та дверних блоків на енергозберігаючі, встановлення системи водовідведення дощових вод з покрівлі, утеплення цоколя, вимощення фундаменту, ремонт ганків, заміна східців.

Під час робочої поїздки голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук ознайомився із станом виконання основних робіт по реалізації проєкту термомодернізації у Маньківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 станом на 10 серпня та визначив основні напрямки щодо їх покращення.

Очільник району зазначив, що реалізація проєктів Великого будівництва – це інвестиція у майбутнє України.