Ігор Миклащук вручив почесні нагороди

Дата: 30.08.2021 11:39

Найбільшою цінністю Маньківщини є її люд. Край славиться як майстрами високих врожаїв сільгоспкультур, менеджерами виробництва, так і гуманітаріями.

Віддаючи належне їх особистому внеску в розвиток регіону, за ініціативи Уманської райдержадміністрації окремі з них представлені до відзнак. Зокрема, Подяки Мінагрополітики удостоєний депутат Маньківської селищної ради, голова СФГ “Шевченко” Віктор Шевченко, а уславлений дует “Пізня зустріч“ у складі Алли Левченко та Сергія Кожухаря – грамоти Уманської районної державної адміністрації. Аматори сцени гідно репрезентували громаду Маньківщини під час гала-концерту в Умані, приуроченому Дню Незалежності України.

Почесні нагороди вручив голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук.