На Маньківщині започатковано фестиваль винограду, меду та вина

Дата: 16.09.2021 08:31

15 вересня  в цей теплий осінній сонячний  день у нашому селищі Маньківка  стало гамірно і весело, адже вперше в нашій громаді відбулося «Свято винограду, меду та вина» організованого Центром надання соціальних послуг Маньківської селищної ради. В небо злітають дві бджілки, які дали старт для початку заходу. Словами вдячності до трударів  звернулася директор Центру Юлія Панчук-Золотухіна.

В ході свята журі оцінювало продукцію наших учасників свята в різних номінаціях,членами журі були   жителі громади - Кривошея Станіслав – майстер лісу Маньківського лісництва, учасник АТО; Олійник Наталія-керуюча справами Маньківської селищної ради; Барановський Сергій – депутат Маньківської селищної ради; Маренюк Наталія – завідуюча редакційно-інформаційного сектору Центру культури та дозвілля; Панчук-Золотухіна Юлія  - директор Центру надання соціальних послуг, організатор свята.

Святковий настрій дарували ведучі – Чупрун Ніна та Ковбаса Любов, а музичний супровід здійснював   Кожухар Сергій, гурт «Козацька рада», фольклорний колектив «Іванчанка», хор «Джерело», жартівливий настрій створював своїми гуморесками Левченко Олег. Ласунчик бджільництва – Вінні  Пух та образ гарячого італійського  Челентано чудово зіграв Степан Зайчук.

Свою продукцію представляли в цей день 21 учасник, зокрема 11 пасічників, 4 виноградарі і 5 виноробів та одна майстриня кондитерської продукції з меду Гончар Наталія.

Усі учасники свята були нагороджені грамотами Маньківської селищної ради за активну участь  та відзначені в різних номінаціях. Голова громади Валерій Івасюк  привітав присутніх з чудовим святом, побажав гарного настрою та натхнення у їх улюбленій справі і вручив грамоти учасникам заходу.

Серед пасічників перемогу отримали: в номінації «Найбільша кількість представлених видів меду» - Майстерчук Артем Анатолійович ( с.Поташ та с.Паланочка), «Оформлення місця» - Редька Олександр Петрович(Вікторівка), «Оригінальність представленої продукції» - Кравець Роман Васильович (с.Кривець), «Найоригінальніша продукція бджільництва» - Глущик Надія Іванівна (с.Молодцьке).

«Приз глядацьких симпатій» отримав - Майстерчук Артем Анатолійович (с.Поташ та с.Паланочка).

В номінації серед виноградарів - «Найбільша кількість представлених сортів винограду» - Галай Микола Андрійович (смт.Маньківка), «Найважча ягода» - Гетькало Юрій Андрійович (смт.Маньківка), «Найважче гроно» - Смілянець Віктор Сергійович (с.Кищенці),  «Найгарніше гроно» - Гетькало Юрій Андрійович (смт.Маньківка), «Найдовше гроно» - Смілянець Віктор Сергійович (с.Кищенці).

В номінаціях серед виноробів: «Найбільше представлених видів вина» - Смілянець Віктор Сергійович (с.Кищенці), «Найсмачніше біле вино» - Смілянець Віктор Сергійович (с.Кищенці), «Найсмачніше червоне вино» - Діденко Валерій Павлович (с.Кищенці), «Найсмачніше вино» - Глобенко Ніна Олександрівна (с.Подібна).

Жителі громади мали змогу обрати продукцію на свій смак та придбати її. Присутні на цьому святі отримали позитив та гарний настрій.  Хочеться вірити, що «Свято винограду, меду та вина» започатковане цьогоріч  буде і надалі проводитися у нашій Маньківській  громаді.

За інформацією Маньківської ТГ