Активні парки – локації здорової України
На Уманщині продовжує реалізовуватися соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України”, який входить до загальнонаціональної програми Президента “#ЗдороваУкраїна”. Загалом в районі планується облаштувати 8 таких локацій, перша черга яких уже встановлена.
Голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук оглянув активний парк в селі Велика Севастянівка Христинівської громади, обладнання до якого встановлене та незабаром почне функціонувати. Для активних занять молоді та людей різних вікових груп тут передбачено турніки та бруси, а для найменших громадян – гойдалки.
Спортивний об’єкт з’явився за сприяння місцевого сільгоспвиробника, голови фермерського господарства “РОМ” Миколи Рака.
Як наголосив Ігор Миклащук, організація оздоровчої активності громадян – це створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та збільшення тривалості життя населення.