На базі ПрАТ «Уманьгаз» відбулися навчання з попередження та усунення можливих загроз аварій та надзвичайних ситуацій

Дата: 05.10.2021 16:43

ПрАТ «Уманьгаз» входить до категорії об’єктів підвищеної небезпеки. Одним із головних пріоритетів в роботі підприємства є питання забезпечення сталого функціонування об’єктів газорозподільних систем, попередження загроз аварій та надзвичайних ситуацій, ліквідація умов для вчинення можливих диверсій та терористичних актів.

На території ПрАТ «Уманьгаз» відбулися навчаннядля підвищення антитерористичної захищеності, своєчасного попередження можливих терористичних актів, мінімізації їх наслідків, підвищення рівня пильності персоналу, знань посадовими особами першочергових дій у разі загрози виникнення терористичних або диверсійних актів, своєчасного інформування керівництва підприємства та правоохоронних органів щодо спроб та випадків проникнення на об’єкти підприємства сторонніх осіб.

За легендою навчання, співробітники  ПрАТ «Уманьгаз» відпрацювали дії  з ліквідації  загрози терористичного акту, зокрема, знешкодження закладеного невідомого вибухового пристрою.

Учасники навчань відпрацьовували навички виявлення та знешкодження вибухотехнічних предметів.

Координація діяльності навчання здійснювалася місцевими підрозділами міністерств та відомств з питань ліквідації надзвичайної ситуації: Уманським районним управлінням Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області ДСНС, Уманським районним управлінням поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, підрозділами Служби безпеки України, Уманськими енергетичними мережами ПАТ «Черкасиобленерго», Уманською станцією  екстреної швидкої медичної допомоги – структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

Консультаційний супровід навчання здійснювався представниками Уманської районної державної адміністрації, виконавчого комітету Уманської міської ради та Уманських територіальних курсів цивільного захисту   та безпеки життєдіяльності III категорії.

За інформаціє ПрАТ «Уманьгаз»