Завершується поточний середній ремонт на автодорозі місцевого значення О241512-3 Колодисте – Малий Затишок – Затишок

Дата: 07.10.2021 15:37

Якісні дороги – це безпека людей та гарантія добробуту громад. Важливим є відновлення доріг не лише державного значення, а й доріг місцевого значення.

На сьогодні завершуються ремонтні роботи на обласній автодорозі загального користування місцевого значення О241512-3 Колодисте – Малий Затишок – Затишок.

Голова Уманської райдержадміністації Ігор Миклащук разом зі своїм  заступником Сергієм Жорницьким та головою Ладижинської громади Сергієм Цоколенком оглянули дорогу, де проводиться поточний середній ремонт.

Працівники підрядної організації ПрАТ Уманський «Агрошляхбуд» завершили влаштування верхнього, останнього шару асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 2,6 км. Роботи виконані якісно. Сума ремонту склала 11 млн 400 тис. грн. Ще залишилося нанести дорожню розмітку.

Відремонтована ділянка дороги з’єднує села Колодисте та Затишок, віддалені села Уманського району. Тепер жителі сіл та автомобілісти матимуть можливість здійснювати поїздки  комфортною автодорогою.