Олександр Скічко – про газ і тарифи на опалення

Дата: 13.10.2021 09:13

Сьогодні лунає багато заяв політиків про опалювальний сезон. Телебачення «розривається» від маніпуляцій довкола теми тарифів, готовності підприємств, комісій ТЕБ та НС. Про це зазначив  на своїй сторінці в соцмережі очільник області Олександр Скічко та пояснив ключові моменти:

” 1.На Черкащині об’єкти житлово-комунального господарства технічно готові до опалювального сезону на 100%.

2. Підприємства теплоенергетики області вже уклали договори з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

3.Усі питання, що виникають, ми оперативно розглядаємо на обласній комісії ТЕБ та НС. Зокрема, завтра на порядку денному – контроль укладання догорів споживачами соціальної сфери.

Нагадаю, тарифи на тепло і гарячу воду в цьому опалювальному сезоні для населення залишаться на рівні попереднього року. На минулому засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад за ініціативою Президента підписано меморандум про це між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України» та місцевими громадами”.

Голова ОДА також додав, що ціна на газ для потреб населення – 7,42 грн, для соціальної сфери – 16,8 грн: “Газу у сховищах удосталь. Держава задіює всі інструменти, щоб цей опалювальний сезон минув вдало!”

Пресслужба ОДА