Завершено поточний середній ремонт на автодорозі місцевого значення О241512-3 Колодисте – Малий Затишок – Затишок

Дата: 19.10.2021 10:17

Якісні дороги – це шлях до процвітання громад та безпека для користувачів. Контроль і нагляд за станом доріг місцевого значення, в тому числі їх ремонту, є важливим напрямом роботи Уманської райдержадміністрації.

Голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук разом зі своїм  заступником Сергієм Жорницьким та головою Ладижинської громади Сергієм Цоколенком оглянули обласну дорогу загального користування місцевого значення О241512-3 Колодисте – Малий Затишок – Затишок, де завершився поточний середній ремонт.

В межах проведених ремонтних робіт на дорозі було виконано ліквідацію локальних просідань, влаштоване асфальтобетонне покриття загальною протяжністю 2,6 км, нанесено дорожню розмітку. Роботи виконані якісно працівниками підрядної організації ПрАТ Уманський «Агрошляхбуд». Сума ремонту склала 11 млн 400 тис. грн.

Відремонтована ділянка дороги з’єднує села Колодисте та Затишок Уманського району. Тепер жителям цих та навколишніх сіл забезпечено комфортний проїзд.

Уманська РДА