«Створення спортивного кластера в Умані в активній фазі», – Олександр Скічко

Дата: 22.10.2021 09:42

В Умані активно будують спортивний магніт – багатофункціональний спортивний комплекс. Цей проєкт реалізують за ініціативою Президента Украі?ни у межах програми #ВеликеБудівництво, повідомив очільник області Олександр Скічко.

Спортивний комплекс призначений для змагань, навчально-тренувальних зборів для національних збірних команд із не менше, ніж п’яти олімпійських видів спорту, а також для занять масовим спортом

– Тут буде басейн, тренажерні та спортивні зали для командних видів спорту та єдиноборств, – додав Олександр Скічко. – Нинішнє футбольне поле теж реконструюємо за стандартами для можливості проведення змагань.

Завдяки програмі Президента «25 спортивних магнітів» цього року вже будують 11 об’єктів у різних областях України. Загалом же їх планують звести 25.

Пресслужба ОДА