В селі Собківка відкрили «активний парк»

Дата: 22.10.2021 16:49

У селі Собківка Дмитрушківської громади почав функціонувати «активний парк», створений в межах ініціативи Президента України «Активні парки – локації здорової України».

Встановлено спортивний об’єкт за дорученням голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка. Відкрили його сьогодні голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук, голова Дмитрушківської громади Тетяна Шевчук, а також долучилися жителі села та школярі.

Проєкт «Активні парки – локації здорової України» спрямований на організацію оздоровчої рухової активності, популяризує здоровий спосіб життя серед населення та дозволяє кожному самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби.

Голова райдержадміністрації Ігор Миклащук відзначив, що «активні парки» будуються заради людей, щоб допомогти кожному українцеві віднайти свій власний шлях до здоров’я через заняття фізичною культурою і спортом.

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки #ЯвАктивномуПарку #ТренуюсьВАктивномуПарку

Уманська РДА