Автопарк шкільних автобусів поповнили на Черкащині

Дата: 27.10.2021 16:15

Ще 10 нових автобусів поїхали у громади області. Усі – черкаського виробництва. Ключі від нового автотранспорту представникам навчальних закладів передав очільник Черкащини Олександр Скічко.

Він додав, що це не останній автобусний транш для шкіл. Загалом за цей рік спільно із громадами придбають 22 шкільних автобуси.

– Це найбільша кількість за останні три роки, – наголосив голова ОДА Олександр Скічко. – І наш пріоритет. Тому що довезення учнів і вчителів із віддалених сіл до шкіл має бути безпечним і комфортним. А в нас цього потребують майже 13 тисяч дітей і понад півтори тисячі освітян. Але тут важливий ще один момент – дороги, якими їздять шкільні автобуси. І цьому питанню ми теж приділяємо особливу увагу.

У межах програми Президента #ВеликеБудівництво за цей рік в області відбудують понад 360 км доріг.

Пресслужба ОДА