Громадяни не повинні зволікати з оформленням субсидій

Дата: 28.10.2021 08:37

Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко закликав громадян не зволікати з оформленням субсидій, адже традиційно на початку опалювального періоду при надходженні перших платіжок підвищується попит і збільшується кількість громадян, які звертаються з питань оформлення субсидії.

Віталій Музиченко підкреслив, що, як і прогнозувалося, зберігається тенденція підвищення попиту на оформлення субсидій. Так, за останній тиждень до органів соціального захисту населення звернулося більш ніж 50 тис. домогосподарств. Ця цифра дорівнює кількості звернень за місяць у неопалювальному сезоні.

Заступник Міністра нагадав, що відповідно до чинного порядку призначення субсидій усі громадяни, які звернулися за її призначенням протягом двох місяців після початку опалювального періоду отримають субсидію з жовтня , тобто з початку опалювального періоду.

Довідково

Для отримання субсидії звернутися можна в один із зручних способів, які домогосподарства вибирають самостійно:

– звернутися до представника територіальної громади або ЦНАПу,

– звернутися до органу соціального захисту населення,

– відправити документи через «Укрпошту»,

– онлайн на сайті Мінсоцполітики (потрібно мати електронні засоби ідентифікації).

Пресслужба ОДА