Нових спортивних локацій більшає на Черкащині, – Олександр Скічко про #ВеликеБудівництво

Дата: 05.11.2021 10:59

#ВеликеБудівництво триває на стадіоні «Колос». Цей спортивний об’єкт уже готують до відкриття в Городищі. Про це розповів очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Є в нас на Черкащині нова традиція – щомісяця відкривати спортивну локацію, – зауважив голова ОДА. – На підході – стадіон «Колос» у Городищі. Будівельні роботи тут практично завершені. На черзі – монтаж спортивного обладнання. Цей стадіон – тренувальна база для пів тисячі учнів. Центральна спортивна локація міста. Сподіваюсь, тепер користуватиметься ще більшою популярністю.

Відзначимо, капітальний ремонт спортивних майданчиків і легкоатлетичних доріжок стадіону ФОСК «Колос» передбачає заміну бігових доріжок, секторів для метання ядра, дисків і стрибків, спортивного майданчика.

На базі комплексу проводять заняття з фізичного виховання для учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Городищенського економічного ліцею та Городищенського коледжу УНУС, а також заняття для вихованців Городищенської ДЮСШ.

Пресслужба ОДА