Сезон ремонту доріг на Уманщині вийшов на фінішну пряму

Дата: 05.11.2021 15:49

В Уманському районі завершується сезон ремонтів дорожнього покриття на автотранспортних магістралях загального користування місцевого значення. Запланований обєм робіт на 2021 рік виконано на 90 %.

Про це розповів голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук під час виїзду на дорогу О 241504-3 Коржова − Текуча – Ладижинка.

Три дороги в районі отримали сучасний капітальний ремонт на загальну суму понад 85 млн 155 тис. грн:

О 240305-3 Зелений Ріг – /Т-24-05/

О 241502-3 Умань − Кочубеївка − Верхнячка

О 241609-3 Верхнячка − Розсішки – Заячківка.

Поточний середній ремонт, на який в загальному спрямовано понад 33 млн 348 тис. грн, уже завершено на таких автошляхах:

О 241204-3 /Т-24-03/ − Сарни

О 241502-3 Умань − Кочубеївка − Верхнячка

О 241504-3 Коржова − Текуча − Ладижинка

О241506-3 Родниківка–Іванівка– Яроватка

О 241512-3 Колодисте − Малий Затишок −Затишок

О 241513-3 /Т-02-02/ − Кочержинці

О 241515-3 /Т-02-02/ − Максимівка.

Щоб дійти до фінішної прямої, залишається лише завершити благоустрій на відремонтованому напрямку О 240305-3 Зелений Ріг – /Т-24-05/, а також виконати поточній середній ремонт на дорозі О 241215-3 /Монастирище – ст. Монастирище – Коритня/ – Княжа Криниця. Останню розпочнуть лагодити уже за декілька днів.

Загалом на ремонт доріг в Уманському районі у 2021 році спрямовано 118 млн 503 тис. 526 грн. Фінансування відбувалося за рахунок коштів державного бюджету через Службу місцевих автомобільних доріг у Черкаській області.

Як зазначив голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук, райдержадміністрація координує питання стану автомобільних доріг в районі та здійснює контроль за їх будівництвом та ремонтом. Перелік відремонтованих у 2021 році доріг був сформований райдержадміністрацією з узгодженням з територіальними громадами. На 2022 рік такий перелік теж уже сформований пропорційно до протяжності доріг по територіальних громадах та поданий на Черкаську обласну державну адміністрацію.

«На наступний рік планується масштабне продовження ремонту доріг. Окрім місцевих, планується ремонт і доріг територіального значення, які знаходяться на балансі Служби автодоріг Черкаської області. Серед них – Т 2403 Жашків – Монастирище, яка зараз у жахливому стані. На ремонт цієї ділянки у 2022 році уже виготовлена проектно-кошторисна документація. Дякую за сприяння у вирішенні цих питань голові Черкаської облдержадміністрації Олександру Скічку.

Розумію, хочеться, щоб відремонтувалося все й одразу, але прошу набратися терпіння. Ми бачимо, що в останні роки підхід до лагодження доріг суттєво змінився: автошляхи оновлюються практично по всьому району та й загалом в країні. Масштабна розбудова реалізується, в тому числі, за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» – зазначив Ігор Миклащук.

Уманська РДА