Серйозних порушень не виявили: перевіряльники про перший день «червоної» зони на Черкащині

Дата: 12.11.2021 15:51

Відсьогодні Черкащина в «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Представники ГУНП і Держпродспоживслужби в Черкаській області посилили перевірки громадських закладів і транспорту. Зокрема, перевіряють наявність у персоналу та відвідувачів COVID-сертифікатів або ж тестів.

Наразі в області працюють близько 30 мобільних груп.

«Більшість дотримується карантинних заходів. З людьми намагаємося комунікувати, пояснюємо законодавство, попереджаємо про відповідальність за порушення. Бувають невдоволення, конфлікти, але їх ми вирішуємо на місці», – сказав заступник начальника ГУ Нацполіції в Черкаській області Сергій Коваленко.

Спільно з поліцейськими фахівці Держпродспоживслужби області провели 140 перевірок. Зокрема, перевірили:

–         100 закладів непродовольчої торгівлі;

–         18 закладів громадського харчування,

–       22 інших об’єктів: кінотеатри, спортивні клуби, непродовольчі ринки, ТРЦ, АЗС.

Начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпрожспоживслужби в Черкаській області Володимир Папач розповів, що в результаті за виявлені порушення фахівці Держпродспоживслужби склали 13 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства.

«Під час кожної перевірки спершу роз’яснюємо людям усі правила, чому необхідно вакцинуватися від COVID-19. Вакцинація є єдиним ефективним засобом, аби вберегтись від коронавірусної хвороби або мінімізувати можливі негативні наслідки в разі захворювання», – сказав Володимир Папач.

Пресслужба ОДА