У Ватутіному триває #ВеликеБудівництво стадіону

Дата: 15.11.2021 15:16

Осінь змін на стадіоні «Шахтар» у Ватутіному. #ВеликеБудівництво тут триває всього кілька місяців, а об’єкт уже не впізнати. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповів очільник області Олександр Скічко.

Наразі будівельники працюють на баскетбольному та волейбольному полях, а також на бігових доріжках. Довкола стадіону лаштують нову огорожу.

– Коли я вперше тут побував, почув від місцевих жителів, що «Шахтар» свого часу приймав змагання не лише обласного, а й державного рівня, – пригадав Олександр Скічко. – У це складно було повірити, дивлячись довкола. Бо час не пошкодував цей стадіон. Однак уже скоро він знову стане потужною спортивною локацією Черкащини.

Нагадаємо, цьогоріч за програмою Президента України в області реконструюють 7 спортивних об’єктів.

Пресслужба ОДА