Шана подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 12:18

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобильська аварія стала найбільшою техногенною катастрофою за всю історію людства. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним здоров’ям і життям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну від радіаційного забруднення.

Сьогодні, у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук, заступник голови Паланської громади Оксана Супрунець, староста села Піківець Наталія Батурина, представники районної організації «Союз Чорнобиль України» та школярі Дмитрушківського ліцею поклали квіти до пам’ятного знаку  жертвам Чорнобильської катастрофи в селі Піківець Паланської громади.

«Нині Чорнобильські події –  це не лише трагедія, водночас – це шана подвигу сотень, тисяч  наших земляків, які ціною власного здоров’я та життя боролися з наслідками екологічної катастрофи, - зазначив Ігор Миклащук. –  На їхню долю випала найбільш важка і небезпечна робота, вони отримали високі дози радіації, але гідно пройшли всі випробування і захистили людей. Велика вдячність всім ліквідаторам за самовідданість та героїзм, вічна пам’ять загиблим».

По завершенню урочистостей голова райдержадміністрації  Ігор Миклащук вручив пам’ятний орден присутнім ліквідаторам.

Уманська РДА