Хвилини радості для дитячих сердець

Дата: 21.12.2021 21:41

Народний депутат України Артем Нагаєвський долучився до благодійного Марафону доброти, ініційованого головою Черкаської ОДА Олександром Скічком. Акція покликана приділити увагу кожній дитині, яка потребує її найбільше.

У рамках проєкту до Дня Святого Миколая Артем Нагаєвський подарував вихованцям Бабанської спеціальної школи Черкаської обласної ради солодкі подарунки, які дітлахам передав голова Уманської РДА Ігор Миклащук.

Здається, невеликий подарунок не несе в собі нічого незвичайного, проте дитячі очі сяяли радістю, а маленькі серця тріпотіли із впевненістю, що про них не забули, про них турбуються і люблять. І ці хвилини простого людського щастя надовго запам’ятаються як дітям, так і дорослим.

Для поважного гостя школярі приготували свій подарунок, який зробили власними руками, вкладаючи у нього частинки своєї душі і творчого натхнення.

Уманська РДА