Проїзд дорогами державного значення в області забезпечено

Дата: 30.12.2021 11:05

На ранок 30 грудня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення забезпечено, обмежень у русі немає.

Продовж минулої доби та вночі 30 грудня було задіяно 67 одиниць дорожньої спецтехніки та більше ста працівників дорожніх підприємств. Виконувалися роботи з очищення проїзної частини та узбіччя від снігу, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення для ліквідації зимової слизькості, а також роботи із очистку від снігу автопавільйонів громадського транспорту та тротуарів. За добу використано майже понад 1700 тонн протиожеледної суміші.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, звертайтеся телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області

Пресслужба ОДА