Спеціалізований автомобіль для дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 18.01.2022 10:31

Інклюзивно-ресурсний центр Паланської сільської ради отримав спеціалізований автомобіль призначений для  дітей з особливими освітніми потребами. Сучасне авто надає можливість діткам, які живуть у віддалених куточках регіону отримувати доступ до навчання.

Автомобіль придбано за рахунок субвенції з державного бюджету за сприяння народного депутата Артема Нагаєвського за кошти платників податків.

Задні двері авто обладнані підйомником та спеціальним пристроєм для колісних крісел. Цей автомобіль зможе служити справжнім мобільним переїзним кабінетом для фахівців Інклюзивного центру.

«Від сьогодні освітні послуги стануть ще більш доступними для діток з особливими потребами. Дякую Артему Сергійовичу за сприяння розвитку соціальної сфери Уманського району», - зазначив Ігор Миклащук, голова Уманської РДА.