У Христинівці відзначили День Соборності України

Дата: 21.01.2022 14:31

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України.

З нагоди цієї знаменної дати сьогодні в місті Христинівка відбулися урочисті заходи, участь в яких взяли керівництво громади, працівники виконавчого комітету міської ради, представники установ, підприємств, організацій, громадськості, учасники АТО.

В знак соборності, єдності, цілісності та непорушності Української держави учасники зібрання утворили «ланцюг єдності», взявшись за руки.

Далі відбулося покладання квітів до меморіального комплексу Борцям за волю та незалежність України.

До присутніх звернувся міський голова Микола Наконечний, який привітав всіх із знаменним для українців святом – Днем Соборності України та побажав міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України.

Під час заходу були окреслені найважливіші віхи в історії нашої держави та названі знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.

По завершенню урочистостей всі присутні мали нагоду ознайомитися із тематичною виставкою, яку підготували працівники центральної бібліотеки та переглянути виступ народного ансамблю української пісні «Ласкаво просимо».

За інформацією Христинівської ТГ