Дві команди з Уманщини вибороли право взяти участь у Всеукраїнському чемпіонаті робототехніки

Дата: 24.01.2022 14:43
Кількість переглядів: 160

П’ятий регіональний фестиваль з робототехніки FIRST LEGO League відбувся в області. У цьому році його учасниками стали понад 250 учнів у складі 16 команд учнів початкової школи та 21 команди учнів середньої та старшої школи закладів загальної середньої освіти Черкащини, інформують в управлінні освіти і науки ОДА.

У проведенні заходу взяли участь не тільки учнівські команди та їхні тренери, а й волонтери, батьки учасників, освітяни області та всі, кому цікавий світ робототехніки.

Цьогоріч фестиваль проводився в режимі онлайн, але традиція, започаткована ще у 2017 році збережена, цікавість до участі у фестивалі з боку учасників освітнього процесу на високому рівні, адже формат фестивалю – це не лише конструювання та змагання роботів, а й можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

Звертаємо увагу, що міжнародна федерація FLL здійснила ребрендінг назв учасників фестивалю, виокремивши молодших учасників 6-10 років – Explore та старших 9-16 років – Challenge.

Щороку команди готують проект з нової темиоголошеної FIRST Lego League. Тема цьогорічного сезону – «Доставка об’єднує», що присвячена тому, як вантажі перевозяться, сортуються та доставляються до пункту призначення.

На фестивалі на учасників чекали такі види змагань: «командна модель», «кодування», «командний постер», «гра роботів», «інноваційний проєкт», «дизайн робота» та «основні цінності», а також активності, руханки та інтелектуальні ігри.

За результатами участі у Черкаському регіональному фестивалі з робототехніки команди FLL Explore отримали такі перемоги:

НОМІНАЦІЯ «КРАЩЕ РІШЕННЯ»:

«Дискаврики» – Сигнаївський ліцей Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області;

«OOPS!» – Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області;

«Robotestik» – Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7, Смілянської міської ради Черкаської області;

«Жваві шарнірчики» – опорний заклад загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Монастирищенської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «КОДУВАННЯ»:

«Fortuna junior» – КЗ «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області;

«Super Star» – Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області;

«Dragons junior» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ім. Т.Г. Шевченка Звенигородської районної ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ КОМАНДНИЙ ПОСТЕР»:

«ТОРНАДО» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області;

«RobotЯги» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області;

«ROBIKI» – Канівська гімназія ім. Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ОСНОВНІ ЦІННОСТІ»:

«Green Energy» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».

НОМІНАЦІЯ «КРАЩА КОМАНДНА МОДЕЛЬ»:

«Пізнайки» – Родниківський ліцей ім. Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області;

«SmartJuniorBand» – Гельмязівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гельмязівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області;

«Small robot» – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області.

СПЕЦІАЛЬНА СУДДІВСЬКА НОМІНАЦІЯ «ДОСЛІДНИКИ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ»:

«Strong Wall» – Золотоніська гімназія ім. С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області.

СПЕЦІАЛЬНА НАГОРОДА ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ «ЧЕМПІОН»:

«Dragons junior» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ім. Т.Г. Шевченка Звенигородської районної ради Черкаської області.

Перемоги команд FLL Challenge:

НОМІНАЦІЯ «НАЙВИЩИЙ БАЛ У ГРІ РОБОТІВ»:

«AlterEgo» – комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»

НОМІНАЦІЯ «ДИЗАЙН РОБОТА»:

Друга нагорода: «FuturE!TeaM» – Родниківський ліцей ім. Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області;

Перша нагорода: «RoboTeam» – Кам’янська філія І ступеня комунального закладу «Кам’янський ліцей №1» Кам’янської міської ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ»:

Друга нагорода: «SPIN» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.

Перша нагорода: «AlterEgo» – комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».

НОМІНАЦІЯ «ОСНОВНІ ЦІННОСТІ» :

Друга нагорода: «ZoloWizards» – Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області.

Перша нагорода: «МАСК» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «СУДДІВСЬКА ВІДЗНАКА» НАГОРОДА «ЗА МОТИВАЦІЮ»:

«KiberPank» – Шполянський ліцей №2 Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

НОМІНАЦІЯ «ЧЕМПІОН»:

«KIBORGS.UA» – Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

«НАГОРОДУ ТРЕНЕРА» отримав Кононенко Сергій Володимирович, учитель Моринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ім. Т.Г. Шевченка Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області.

Право взяти участь у Всеукраїнському чемпіонаті вибороли 10 команд:

  1. «KIBORGS.UA » – Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаськоїміської ради Черкаської області
  2. «AlterEgo» – комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаськоїобласної ради».
  3. «SPIN» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.
  4. «Dragons» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ім. Т.Г. Шевченка Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області.
  5. «МАСК» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.
  6. «FuturE!TeaM» – Родниківський ліцей ім. Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області.
  7. «RoboTeam» – Кам’янська філія І ступеня комунального закладу «Кам’янський ліцей №1» Кам’янської міської ради Черкаської області.
  8. «ZoloWizards» – Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області.
  9. «MK ROBOMASTER» – Маньківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Маньківської селищної ради Черкаської області.
  10. «LegoPlanet» – Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради Черкаської області.

Для нагородження переможців фестивалю цінні подарунки приготували Управління освіти і науки ОДА та КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Пресслужба ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь