Ігор Табурець закликав черкащан не ігнорувати сигнали повітряної тривоги

Дата: 13.03.2022 12:26

Система ППО успішно спрацьовує в області. Увечері над територією області збито ракету. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Уламки ракети впали на подвір’я, пошкодивши будинок і кілька авто. Але потерпілих серед населення немає завдяки своєчасному оповіщенню та злагодженій реакції громади.

– У жодному разі не ігноруйте повітряні тривоги, – закликав областян Ігор Табурець. – Слідкуйте за офіційними повідомленнями та виконуйте всі інструкції. Також наполегливо прошу НЕ розміщувати в соцмережах та ЗМІ фото та відео пошкоджень та інших наслідків війни з подробицями, щоб ворог не міг корегувати свої дії. Починаємо наш тиловий робочий день!

також він додав, що загалом на ранок 12 березня на Черкащині в цілому стабільно, хоч лунають регулярні повітряні тривоги.

Пресслужба ОДА