Ігор Табурець про ситуацію в області на 16 березня

Дата: 16.03.2022 13:07

Ситуація на Черкащині на 16 березня контрольована. Наша ППО вночі збила ракету над територією області. Потерпілих немає. Про це інформує начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

– Тому ще раз повторюю: повітряні тривоги не навчальні, – відзначив він. – Отримали сповіщення – негайно в укриття! Уся критична інфраструктура області натепер працює. Медичні заклади забезпечені всім необхідним. Ми відновили освітній процес: більшість навчальних закладів Черкащини вже працюють дистанційно. Мені надзвичайно приємно, що згуртованість дій громад Черкащини на висоті. Зараз наш обов’язок – бути надійним тилом для областей, де тривають бойові дії.

Також керівник ОВА подякував кожному підприємцю, який уже поновив роботу.

– Дякую кожному аграрію, який зараз активно готується до посівної, – зауважив Ігор Табурець. – Держава разом із вами! Кабмін уже ухвалив пакет рішень для підтримки економіки, щоби бізнес працював, щоби люди були з роботою.

Детальніше тут.

Пресслужба ОДА