Головнокомандувач ЗС України генерал Валерій Залужний: Ми неодмінно переможемо

Дата: 21.03.2022 10:03

Фото без описуМи неодмінно переможемо.

Навколо нашої перемоги об’єдналися всі сили добра цього світу. Хтось особисто служить у війську, хтось допомагає війську.

Сьогодні хочу подякувати Повернись живим — найбільшому в Україні фонду компетентної допомоги армії.

З 24 лютого по 18 березня команда організації зібрала для війська 2 291 324 310,43 гривень. І це, не рахуючи криптовалютних та готівкових переказів. За перші три тижні повномасштабного вторгнення Росії фонд закупив майна на суму 1 193 849 577,33 гривень, й передав нашим захисникам та захисницям десятки тисяч технічних засобів, зокрема: 7 954 засоби зв’язку різного типу, 2 546 шоломів, 1 293 одиниці тепловізійної, нічної та іншої оптики, 1 312 бронежилетів і 573 квадрокоптери.

Ці цифри вражають. І вони – найбільш промовиста ілюстрація єдності нації зі своїм військом.

Команда «Повернись живим» — прості українці, які з 2014 року працюють на нашу перемогу. Більшість із них непублічні, але я багатьох знаю особисто. Пані Лесю, яка займається фінансами. Аналітика, який знову став розвідником. Співробітників фонду, які втратили власні домівки. Пашу, який вчора під обстрілом вивіз із «сірої зони» покинутого напризволяще дідуся. Та інших членів команди, що 24/7 пліч-о-пліч із нами рятують Україну.

Разом до Перемоги!

Пресслужба ОДА