Водіїв області закликають не користуватися відеореєстраторами

Дата: 21.03.2022 10:06

Фото без описуПоліція Черкащини попереджає водіїв про заборону використання відеореєстраторів на дорогах та об’єктах інфраструктури області. Таке рішення ухвалили, аби уникнути розголошення та фіксації інформації, яка може допомогти окупанту.

Така заборона поширюється для власників відеореєстраторів авто та мототранспорту.

Заборона фіксації стосується зокрема для фото та відеозйомки доріг загального користування, об’єктів загального призначення, об’єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень, розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

У разі виявлення використання відео реєстраторів громадянами, такі записи будуть негайно знищені, а їх власників чекає відповідальність.

Пресслужба ОДА