Уманський район розробив план дій на випадок хімічної атаки

Дата: 30.03.2022 11:17

В умовах війни російські окупанти погрожують не лише українцям, а й цілому світу застосуванням ядерної та хімічної зброї.

Перший випадок застосування хімотрути вже нерадянською Росією пов’язують із отруєнням Віктора Ющенка у 2004 році. Перше масове застосування хімічної зброї у військових конфліктах 21 століття зафіксували у серпні 2013 року у Сирії.

Що робити зараз, якщо загроза буде реальною, або виникне небезпека хімічного ураження, обговорили сьогодні на спільній нараді.

Уманська районна військова адміністрація разом з Черкаським обласним управлінням ГУ ДСНС провели зібрання з очільниками територіальних громад, представниками поліції, держпродспоживслужбою, первинною та вторинною медичними ланками, спеціалістами цивільного захисту громад та обговорили порядок дій при хімічному або радіоактивному ураженні.

Нагадую, ситуація в Уманському районі контрольована. Вся критична інфраструктура функціонує. Не ігноруємо сигнали повітряної тривоги!

Все буде Україна!