«Продовжуємо виконувати наші тилові обов’язки», – Олександр Скічко

Дата: 30.03.2022 12:17

Працювати в тилу продовжує Черкащині. Тут стабільна та контрольована ситуація. Про те, як працює область, розповів радник начальника Черкаської ОВА Олександр Скічко.

За його словами, актуальні адміністративні послуги черкащани можуть отримати у 61 ЦНАП. Щоб дізнатися, який ЦНАП працює в найближчій доступності, – користуйтеся мапою діючих ЦНАП .

– Водночас продовжуємо освітній процес в області, – зазначив Олександр Скічко. – Наші освітні заклади працюють дистанційно. Натепер долучилися до навчання понад три тисячі дітей з числа вимушено переміщених. Закликаю підприємців повертатися до роботи, хто цього ще не зробив з різних причин. Також Черкащина готова допомогти з релокацією бізнесу.

Контакти для релокації бізнесу на Черкащину: 063 051 92 45, business.ck.ova@gmail.com

Телефони «гарячих ліній» для інших питань: 068 621 80 29, 050 420 13 56.

Пресслужба ОДА