За три місяці черкащани сплатили до бюджетів усіх рівнів 4 млрд гривень податків

Дата: 07.04.2022 16:08

Фото без описуПлатники Черкаської області за січень-березень 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 4 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на на 306 млн грн, або на 8,2 відс. більше податків, зборів та платежів. Про це інформують в ГУ ДПС області.

До державного бюджету України надійшло 1,8 млрд грн, що на 129,1 млн грн,  або на 7,5 відс. більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 2,2 млрд грн, що на 209,8 млн грн, або на 10,5 відс. більше податків, зборів та платежів.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже 1,7 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2021 року внеску перераховано на 213,1 млн грн, або на 14,7 відс. більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Пресслужба ОДА