Волонтери передали Уманщині автомобіль екстреної допомоги

Дата: 27.04.2022 19:32

27 квітня волонтери з Англії передали Уманському району надзвичайно цінну гуманітарну підтримку – автомобіль екстреної медичної допомоги.
Ключі від нього вручили Інні Добрянській, директору КНП "Уманська центральна районна лікарня" Паланської сільської ради, на базі якої карета служитиме людям.
Доставити "швидку" в Україну вдалося завдяки місцевим волонтерам.

Потреба в автівці зумовлена, насамперед, збільшенням кількості населення в нашому районі, який став не лише транзитним хабом для переселенців із зони активних бойових дій, а й тимчасовим прихистком для десятків тисяч із них. Про це зазначив начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.
Спільно з головою Паланської територіальної громади Русланом Яремчуком,  начальник РВА висловив вдячність волонтерам за небайдужість до жахливої біди, якої зазнали українці від російських окупантів.

Також волонтери передали багато інших корисних речей для медиків та переселенців, висловивши готовність допомагати ще.

Уманська РВА