Знаходимо можливість ремонтувати дороги

Дата: 19.05.2022 16:47

У воєнний період головні пріоритети – належна підтримка наших захисників та обороноздатності країни. Тож дороговартісні проєкти розвитку, зокрема будівництва, чекають нашої перемоги. Ми віримо, що це буде скоро!

Поки ж начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук у співпраці з Черкаською обласною військовою адміністрацією і територіальними громадами Уманщини віднайшли можливість відремонтувати найбільш проблемні ділянки доріг загального користування місцевого значення, які перебувають на обслуговуванні Служби місцевих автодоріг Черкаської області.

Стартував ремонт сьогодні на дорозі Родниківка – Іванівка – Яроватка.

Начальник Уманської РВА Ігор Миклащук разом з головою Паланської територіальної громади Русланом Яремчуком здійснили туди виїзд для спілкування з підрядником – ТОВ "УМАНЬДОРРЕМБУД".

Як зазначив голова РВА, надалі також буде здійснюватись контроль за якістю виконання запланованих робіт на території Уманського району.

Уманська РВА