Знаходимо можливість ремонтувати дороги
У воєнний період головні пріоритети – належна підтримка наших захисників та обороноздатності країни. Тож дороговартісні проєкти розвитку, зокрема будівництва, чекають нашої перемоги. Ми віримо, що це буде скоро!
Поки ж начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук у співпраці з Черкаською обласною військовою адміністрацією і територіальними громадами Уманщини віднайшли можливість відремонтувати найбільш проблемні ділянки доріг загального користування місцевого значення, які перебувають на обслуговуванні Служби місцевих автодоріг Черкаської області.
Стартував ремонт сьогодні на дорозі Родниківка – Іванівка – Яроватка.
Начальник Уманської РВА Ігор Миклащук разом з головою Паланської територіальної громади Русланом Яремчуком здійснили туди виїзд для спілкування з підрядником – ТОВ "УМАНЬДОРРЕМБУД".
Як зазначив голова РВА, надалі також буде здійснюватись контроль за якістю виконання запланованих робіт на території Уманського району.
Уманська РВА