Школярі Черкащини виступили на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу із початкового технічного моделювання

Дата: 20.05.2022 03:14

Фото без описуОбласний етап Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання для вихованців закладів позашкільної освіти Черкаської області відбувся 16-18 травня. У конкурсі-змаганнях взяли участь п’ять команд.

Учасники змагались у чотирьох номінаціях: теоретичне завдання, технічне завдання, конструкторське завдання та творче завдання.

Перше місце та Кубок змагань цього року виборола команда Центру дитячої та юнацької творчості Мошнівської сільської ради (керівник команди – Зінаїда Григуть), ІІ місце зайняла команда комунального позашкільного навчального закладу м. Черкас «Міська станція юних техніків» (керівник команди – Юлія Григуть), ІІІ місце – команда «Центру художньо-естетичної та науково-технічної творчості учнівської молоді Кам’янської міської ради Черкаської області» (керівник команди – Ольга Хоменко).

Змагання провели КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» на базі комунального позашкільного навчального закладу м. Черкас «Міська станція юних техніків».

Пресслужба ОДА