Завершується ремонт автодороги Христинівка – Монастирище – Жашків – Баштечки

Дата: 24.05.2022 17:09

Сьогодні, в рамках робочої поїздки Уманським районом, начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук проінспектував ремонт автодороги Т-24-03, який проводиться на ділянці Христинівка – Монастирище – Жашків – Баштечки.

"Навіть в умовах війни віднаходимо можливість забезпечити проїзність доріг! Дрібний поточний ремонт виконується за рахунок експлуатаційного утримання доріг завдяки підтримці Черкаської обласної військової адміністрації та Служби місцевих автомобільних доріг Черкаської області. Україна обов'язково переможе російського окупанта і тоді, як і було заплановано, автошлях Т-24-03 в межах Уманського району буде відремонтовано капітально. Слава Україні!" – зазначив Ігор Миклащук.