На Уманщині волонтери придбали одразу 5 позашляховиків для ЗСУ

Дата: 01.06.2022 08:37

Волонтерство – це про небайдужість і реальні дії. Заради перемоги України над рашистським окупантом родина Косенюків із Жашківщини – Олександр та його батько Володимир придбали для потреб ЗСУ одразу 5 позашляховиків.

Доставили транспорт з-за кордону волонтери Сергій Білик та Володимир Качканс.

Саме такі машини обрали через їх прохідність та габарити. Усі позашляховики передали Збройним Силам України для виконання бойових завдань.

"Потужні та високопрохідні автомобілі забезпечать, в першу чергу, безпеку наших воїнів, а також маневреність і швидкість виконання поставлених завдань. Це надзвичайно цінний внесок у підвищення оборонознатності країни", – подякував благодійникам і волонтерам начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук.

Уманська РВА