Очільник області закликав черкащан послуговуватися інформацією з офіційних джерел

Дата: 02.08.2022 14:37

Фото без описуНаш ворог підступний, і щодня плодить фейки про розташування українських позицій, аби потім виправдовувати свої жахливі злочини проти мирного населення нашої країни. Перевіряти факти та користуватися перевіреними офіційними джерелами інформації закликав жителів області начальник ОВА Ігор Табурець.

Черговий фейк, який зараз «розганяють» росЗМІ, стосується цивільної інфраструктури нашої області.

– Із ночі на Черкащині без тривог, хай так буде і надалі, – додав він. – Але завжди будьмо напоготові! У випадку повітряної тривоги – негайно убезпечуйтеся! Військове командування в готовності до реагування на ворожі атаки. А правоохоронні органи вживають усіх необхідних заходів для виявлення осіб, які сприяють діяльності ворожої армії та займаються колабораціонізмом, – уже відкрито понад 50 кримінальних проваджень. Розраховую на ваше відповідальне ставлення до власної безпеки!

Пресслужба ОДА