Ігор Табурець представив свого нового заступника

Дата: 20.09.2022 17:31

У команді заступників начальника ОВА поповнення. Сьогодні Ігор Табурець представив колективу ще одного члена своєї команди Олександра Турченяка.

Новий заступник посилить економічний блок та сферу регіонального розвитку. Куруватиме аграрний та екологічний напрями.

– Я неодноразово наголошував, що Черкащина нині має працювати за себе та за області, де тривають бойові дії, – відзначив Ігор Табурець. – За цю можливість неодмінно дякуємо ЗСУ і продовжуємо тримати економічний фронт. Саме за втілення проектів у цій галузі відповідатиме Олександр Турченяк.

Він має досвід у приватному секторі економіки. Раніше очолював Регіональну раду підприємців області.

Пресслужба ОДА