Днем працівників сільського господарства України!

Дата: 18.11.2022 17:49

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем працівників сільського господарства України!

Відзначення Дня працівників сільського господарства України – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хліба!

Селянство споконвіків відзначалося глибокою мудрістю, воно й зараз залишається надійним гарантом спокою у державі та злагоди у суспільстві, чесно і самовіддано виконує свою історичну місію - годує людей.

Саме аграрії не тільки годують, а й захищають Україну, саме на їх плечах та у їхніх руках її доля. Саме аграрний сектор сьогодні складає основу економіки нашої країни, забезпечуючи стабільність та впевненість у майбутньому.

Багатство, гордість і красу нашої країни справедливо пов'язують із селом – колискою українського народу. Бо саме село - це основа існування держави. Наша Уманщина - це хліборобський край, де на столах запашний хліб, здобутий напруженою селянською працею. Сердечна подяка всім тим, хто творить хліб.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і  місті   щодня долучається до важливих аграрних справ.

Висловлюємо слова глибокої вдячності за Вашу самовідданість і любов до матінки – землі, за невтомну працю, натруджені руки, святе терпіння. Честь і шана Вам за мудрість і мужність.

Прийміть найщиріші побажання здоров’я, родинного щастя, невичерпних джерел енергії. Хай доля буде прихильною до Вас, шанують люди, нехай у вікно Ваших домівок  світить ласкаве сонце, нехай ростуть діти і внуки, колосяться поля, додається здоров’я, буде хліб і до хліба.

Хай щедра осінь обдарує Вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні Вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.

Уманська районна профспілкова організація

працівників агропромислового комплексу

Відділ агропромислового розвитку, екології та

взаємодії з органами місцевого самоврядування