На Черкащині продовжують облаштовувати пункти незламності

Дата: 24.11.2022 17:47

Пункти незламності продовжують облаштовувати в області. Напередодні частина з них уже була задіяна. Про роботу пунктів незламності розповів начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Такі пункти зі світлом, теплом, питною водою, продуктами та ліками першої необхідності. Це дієва підтримка населення на випадок затяжного знеструмлення області.

Фото без опису– Що більше ворог хоче нам нашкодити, то більше ми об’єднуємося і укріплюємось, – наголосив посадовець. – На сьогодні маємо 145 пунктів незламності на Черкащині. Будемо нарощувати мережу – дав завдання громадам. Бо маємо бути готові до будь-якого розвитку подій.

Інтерактивна мапа пунктів незламності: https://nezlamnist.gov.ua/

Пресслужба ОДА